Finansowanie

Finansowanie budowy domu

NASI EKSPERCI FINANSOWI DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

Wspólnie dopasujemy kredyt do Twoich potrzeb i możliwości, a także podpowiemy jak zbudować zdolność kredytową. Nasz zespół stale współpracuje z 12 bankami, dzięki czemu możemy zagwarantować Ci najlepszą ofertę na rynku.

Przeprowadzimy Cię przez cały proces, od konsultacji, przez załatwienie formalności, aż po podpisanie umowy i uruchomienie kredytu. Wszystkie formalności załatwisz w jednym miejscu, dzięki czemu zaoszczędzisz mnóstwo czasu. Wstępną decyzję kredytową otrzymasz nawet w 12 godzin.

Wiemy wszystko o preferencyjnych warunkach kredytów i programach dopłat do budownictwa energooszczędnego. Z nami możesz zyskać nawet 50 000 zł dofinansowania na budowę Twojego wymarzonego domu.

Dofinansowania zielonego budownictwa

Preferencyjne kredyty i dofinansowania w zasięgu ręki

Dom przyjazny środowisku to nie tylko szereg oszczędności związanych z jego eksploatacją. To także korzyści wynikające z obniżenia kosztów kredytu na jego budowę. Domy energooszczędne HausWerk realizowane są w najwyższych standardach budownictwa ekologicznego. Nasi eksperci wynegocjują najlepsze warunki finansowania budowy Twojego domu z wykorzystaniem programów wsparcia zielonego budownictwa.

 

Rosnąca świadomość na temat potrzeby ochrony środowiska oraz coraz szersze perspektywy w kwestii refinansowania budownictwa zrównoważonego sprawiają, że z roku na rok staje się ono coraz bardziej popularne. W HausWerk jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi możliwościami, jakie daje rynek i chętnie dzielimy się tą wiedzą. Z naszą pomocą możesz zaoszczędzić na swoim kredycie nawet 50 000 zł!