Dla biznesu

Oferujemy pełną obsługę inwestycji każdego rodzaju i skali, od wykonania koncepcji aż po jej realizację do wybranego standardu. Współpracujemy z inwestorami w całej Europie, dostarczając produkt najwyższej jakości, doceniany w Polsce i za granicą. Z nami wybudujesz:

Osiedla domów jednorodzinnych

Budynki użyteczności publicznej

Obiekty biurowe i komercyjne

Budownictwo mieszkaniowe kubaturowe

Dla Biznesu
Dla Biznesu

Współpraca z HausWerk to kompleksowa koordynacja całości inwestycji. Jesteśmy ekspertami w technologii budynków prefabrykowanych w systemie ciężkiego szkieletu niemieckiego i niezależnie od tego, czy budujesz osiedle mieszkaniowe, biuro, obiekt komercyjny czy budynek użyteczności publicznej, możesz liczyć na nasze know-how oraz doradztwo projektowe i budowlane na każdym etapie. Nasza oferta jest elastyczna, co umożliwia jej dostosowanie do Twoich potrzeb i możliwości, zarówno w kwestii technologii, jak i zakresu współpracy. Z nami możesz zrealizować swoją inwestycję do standardu surowego otwartego (SSO), surowego zamkniętego (SSZ) lub deweloperskiego (SD) wraz z fundamentem i instalacjami. Możesz zamówić także same elementy prefabrykowane budynku wraz z dostawą w kraju lub za granicą. Skontaktuj się z nami, opisz swój projekt a wspólnie dobierzemy najlepsze rozwiązania.

Dla Biznesu
Dla Biznesu

W HausWerk dysponujemy własnym, wysoce zautomatyzowanym zakładem produkcyjnym z parkiem maszynowym, a także zespołem doświadczonych architektów, kierowników budowy i doradców klienta. To właśnie dlatego możemy zagwarantować najlepszą jakość i cenę.

Rozwój technologii w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat sprawił, że współczesne realizacje w konstrukcji drewnianej zyskują coraz większą popularność. Wykorzystanie drewna jest nie tylko uzasadnione technologicznie, ale także środowiskowo i ekonomicznie. System ciężki niemiecki jest najtrwalszym i najbardziej niezawodnym spośród systemów szkieletowych, a budynki w tej technologii mogą być wytwarzane jedynie w zaawansowanych fabrykach. Stosujemy materiały tylko renomowanych producentów, co daje pewność jakości i trwałości gotowych elementów. Dysponujemy zespołem wykwalifikowanych pracowników zarówno w dziale projektowym jak i produkcyjnym, co gwarantuje przygotowanie dokładnego projektu produkcyjnego, a następnie precyzyjny montaż poszczególnych elementów. Jego efektem jest krótki czas realizacji inwestycji, bezpieczeństwo finansowe inwestora oraz ryzyko problemów na placu budowy sprowadzone do minimum. Poznaj technologię HausWerk i zaplanuj swoją inwestycję razem z nami.

Skontaktuj się z nami

HausWerk Kamil Dudek
Kamil Dudek Key Account Manager
J.Łakomy strona
Jarosław Łakomy Key Account Manager
HausWerk-Rafal-Korytowski
Rafał Korytowski Prezes Zarządu

Wybrane realizacje

Domy Przyszłości
Libertów

Osiedle Domy Przyszłości

Osiedle 40 domów jednorodzinnych w stanie deweloperskim w Libertowie k. Krakowa

Osiedle Mazańcowice
Mazańcowice

Osiedle domów w Mazańcowicach

18 domów w zabudowie bliźniaczej

Budynki wielorodzinne w Szwecji
Sweden

2 budynki wielorodzinne

Dwa budynki wielorodzinne w Szwecji o łącznej powierzchni 1000 m²

Leśniczówka Żednia
Żednia

Kancelaria Nadleśnictwa

Kancelaria Nadleśnictwa Żednia na Podlasiu zrealizowana w standardzie pod klucz.

Kancelaria Nadleśnicwa Zawadzkie
Kielcza

Kancelaria Nadleśnictwa

Kancelaria Nadleśnictwa Zawadzkie zrealizowana w standardzie pod klucz i powierzchni użytkowej 81 m².

Kancelaria Nadleśnictwa Pułtusk
Lipinki

Kancelaria Nadleśnictwa Pułtusk

Kancelaria Nadleśnictwa Pułtusk Lipinki o powierzchni użytkowej 42 m², zrealizowana w standardzie pod klucz.

Obiekt szkoleniowy w Sukowie
Suków

Budynek szkoleniowy

Budynek szkoleniowy o powierzchni 85 m² dla Gospodarstwa Nasienno-Szkółkarskiego w Sukowie.

Osiedle mieszkaniowe Schölbing
Schölbing

Osiedle mieszkaniowe Schölbing

Wohnpark Schölbing to inwestycja deweloperska realizowana przy współpracy HausWerk i TAMAK SYSTEMS. Osiedle zlokalizowano na działce o powierzchni 40 000 m², która znajduje się w miejscowości Hartberg, nieopodal Graz w Austrii. W jego skład wejdzie blisko 80 domów w zabudowie szeregowej i bliźniaczej. Budynki będą posiadać od 75 m² do 135 m² powierzchni użytkowej oraz przynależną do każdego z nich i wydzieloną powierzchnię ogrodową nawet do 300 m².

Scroll to top