Dla biznesu

Oferujemy pełną obsługę inwestycji każdego rodzaju i skali, od wykonania koncepcji aż po jej realizację do wybranego standardu. Współpracujemy z inwestorami w całej Europie, dostarczając produkt najwyższej jakości, doceniany w Polsce i za granicą. Z nami wybudujesz:

Osiedla domów jednorodzinnych

Budynki użyteczności publicznej

Obiekty biurowe i komercyjne

Budownictwo mieszkaniowe kubaturowe

Dla Biznesu
Dla Biznesu

Współpraca z HausWerk to kompleksowa koordynacja całości inwestycji. Jesteśmy ekspertami w technologii budynków prefabrykowanych w systemie ciężkiego szkieletu niemieckiego i niezależnie od tego, czy budujesz osiedle mieszkaniowe, biuro, obiekt komercyjny czy budynek użyteczności publicznej, możesz liczyć na nasze know-how oraz doradztwo projektowe i budowlane na każdym etapie. Nasza oferta jest elastyczna, co umożliwia jej dostosowanie do Twoich potrzeb i możliwości, zarówno w kwestii technologii, jak i zakresu współpracy. Z nami możesz zrealizować swoją inwestycję do standardu surowego otwartego (SSO), surowego zamkniętego (SSZ) lub deweloperskiego (SD) wraz z fundamentem i instalacjami. Możesz zamówić także same elementy prefabrykowane budynku wraz z dostawą w kraju lub za granicą. Skontaktuj się z nami, opisz swój projekt a wspólnie dobierzemy najlepsze rozwiązania.

Dla Biznesu
Dla Biznesu

W HausWerk dysponujemy własnym, wysoce zautomatyzowanym zakładem produkcyjnym z parkiem maszynowym, a także zespołem doświadczonych architektów, kierowników budowy i doradców klienta. To właśnie dlatego możemy zagwarantować najlepszą jakość i cenę.

Rozwój technologii w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat sprawił, że współczesne realizacje w konstrukcji drewnianej zyskują coraz większą popularność. Wykorzystanie drewna jest nie tylko uzasadnione technologicznie, ale także środowiskowo i ekonomicznie. System ciężki niemiecki jest najtrwalszym i najbardziej niezawodnym spośród systemów szkieletowych, a budynki w tej technologii mogą być wytwarzane jedynie w zaawansowanych fabrykach. Stosujemy materiały tylko renomowanych producentów, co daje pewność jakości i trwałości gotowych elementów. Dysponujemy zespołem wykwalifikowanych pracowników zarówno w dziale projektowym jak i produkcyjnym, co gwarantuje przygotowanie dokładnego projektu produkcyjnego, a następnie precyzyjny montaż poszczególnych elementów. Jego efektem jest krótki czas realizacji inwestycji, bezpieczeństwo finansowe inwestora oraz ryzyko problemów na placu budowy sprowadzone do minimum. Poznaj technologię HausWerk i zaplanuj swoją inwestycję razem z nami.

Skontaktuj się z nami

jk
Joanna Kołodziejska-Cuber Dyrektor ds. Sprzedaży
HausWerk Michał Serwatka
Michał Serwatka Key Account Manager
HausWerk Tomasz Kozik.png
Tomasz Kozik Prezes Hauswerk

Wybrane realizacje

Domy Przyszłości
Libertów

Osiedle Domy Przyszłości

Osiedle 40 domów jednorodzinnych w stanie deweloperskim w Libertowie k. Krakowa

Osiedle Mazańcowice
Mazańcowice

Osiedle domów w Mazańcowicach

18 domów w zabudowie bliźniaczej

Budynki wielorodzinne w Szwecji
Sweden

2 budynki wielorodzinne

Dwa budynki wielorodzinne w Szwecji o łącznej powierzchni 1000 m²

Leśniczówka Żednia
Żednia

Kancelaria Nadleśnictwa

Kancelaria Nadleśnictwa Żednia na Podlasiu zrealizowana w standardzie pod klucz.

Kancelaria Nadleśnicwa Zawadzkie
Kielcza

Kancelaria Nadleśnictwa

Kancelaria Nadleśnictwa Zawadzkie zrealizowana w standardzie pod klucz i powierzchni użytkowej 81 m².

Kancelaria Nadleśnictwa Pułtusk
Lipinki

Kancelaria Nadleśnictwa Pułtusk

Kancelaria Nadleśnictwa Pułtusk Lipinki o powierzchni użytkowej 42 m², zrealizowana w standardzie pod klucz.

Obiekt szkoleniowy w Sukowie
Suków

Budynek szkoleniowy

Budynek szkoleniowy o powierzchni 85 m² dla Gospodarstwa Nasienno-Szkółkarskiego w Sukowie.

Zadzwoń:
Odwiedź nas:
Czatkowice Dolne 254
32-065 Krzeszowice

© 2022 HausWerk

Scroll to top