Krok po kroku

01

Projekt

Pokaż nam swój wymarzony projekt lub opowiedz o swoich potrzebach i stwórz go od podstaw z pomocą naszych architektów.

Więcej informacji

02

Formalności

Od teraz Twoje zaangażowanie się kończy. Zajmiemy się formalnościami, uzyskamy pozwolenie na budowę i kupimy materiały.

Więcej informacji

03

Budowa

Przeprowadzimy prace ziemne, prefabrykację i montaż elementów. Wykonamy instalacje i wykończymy dom do stanu deweloperskiego.

Więcej informacji

04

Wykończenie

Możesz przeprowadzić realizację pod klucz. Dzięki temu przekażemy Ci klucze do gotowego do zamieszkania domu.

Więcej informacji

Budując dom pamiętaj o tym, że spędzisz w nim ponad połowę swojego życia. To właśnie dlatego tak ważne jest, aby każdy jego detal odpowiadał Twoim oczekiwaniom i zapewniał Ci komfort na co dzień. Z nami możesz go zaprojektować od A do Z, a następnie wybudować w technologii ciężkiego szkieletu niemieckiego, która daje niemal nieograniczone możliwości. Szybko i komfortowo przeprowadzimy Cię przez każdy etap realizacji, od analizy potrzeb, przez prace koncepcyjne wraz z projektem, formalności i pozwolenie na budowę, aż po produkcję elementów prefabrykowanych, ich montaż na placu budowy i wykończenie do stanu deweloperskiego. Współpraca z HausWerk to nie tylko kompleksowa koordynacja całości budowy, ale także darmowe doradztwo projektowe doświadczonych architektów, dzięki czemu Twój dom będzie dopracowany w każdym calu. Ale to nie wszystko. Poza w pełni zindywidualizowanym projektem możesz także wybrać zakres współpracy.

7

dni na wycenę projektu

Zakres

Stan deweloperski (SD)

Nasze domy standardowo realizujemy do stanu deweloperskiego z fundamentem i instalacjami.

Stan surowy zamknięty (SSZ)

Interesuje Cię realizacja do poziomu zadaszonej konstrukcji domu wraz ze stropami, drzwiami i stolarką okienną? Jesteśmy na to gotowi.

Stan surowy otwarty (SSO)

Na Twoje życzenie możemy zająć się jedynie produkcją elementów prefabrykowanych domu, ich dostarczeniem i montażem na placu budowy.

Stan pod klucz (SPK)

W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów przygotowaliśmy również możliwość przeprowadzenia realizacji do stanu pod klucz w standardzie „wchodzisz i mieszkasz”. Współpraca w zakresie tego etapu rozpoczyna się po zawarciu umowy na realizację budynku z HausWerk.

Każdy, kto kiedykolwiek stawiał dom wie, ile stresu może kosztować cały proces. W HausWerk bierzemy odpowiedzialność za jego całość, od prac koncepcyjnych aż po wręczenie kluczy. Współpraca z nami oznacza brak Twojego zaangażowania przez większość budowy. Co więcej, jej skrócenie nawet o 80% względem domów murowanych, brak potrzeby kontraktowania firm budowlanych oraz kontrolowania ich pracowników to oszczędność nie tylko czasu, ale także pieniędzy. Dzięki szczegółowemu i przemyślanemu projektowi oraz precyzji wykonania elementów prefabrykowanych eliminujemy błędy wykonawcze i ryzyko nieoczekiwanych zdarzeń na placu budowy. A co za tym idzie, unikamy rozciągnięcia procesu w czasie i ciągłych korekt budżetu. Budowa domu HausWerk gwarantuje Ci bezpieczeństwo finansowe przez cały okres współpracy. 

Pytania i odpowiedzi

No dobrze, ale ile to kosztuje?

Cena projektów indywidualnych jest uzależniona od wielu czynników, w tym zakresu realizacji, metrażu budynku, źródła jego ogrzewania, stopnia trudności projektu i wykorzystanych materiałów. Zazwyczaj mieści się w przedziale 4900–6000 zł brutto za m² w standardzie deweloperskim. Nasi specjaliści doradzą Ci jak zoptymalizować projekt i dopasować koszty budowy domu do Twoich możliwości.

Mam swój projekt. Czego potrzebuję do wyceny?

Prześlij nam rzuty wraz z przekrojami architektonicznymi, preferowane źródło ogrzewania budynku, szczegóły działki oraz oczekiwany zakres realizacji (SSO, SSZ, SD). Po skompletowaniu materiałów przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę.

Co obejmuje realizacja do stanu deweloperskiego?

Dom HausWerk w standardzie deweloperskim obejmuje wykonanie elewacji budynku, wylewek podłogowych, instalacji elektrycznej, sanitarnej i teletechnicznej, ogrzewania wraz z wentylacją, montaż balustrad, rolet i żaluzji oraz opcjonalnie systemów smart home.

Interesuje mnie kredyt na budowę domu. Pomożecie?

Współpracując z nami, wszystko zrobisz w jednym miejscu, łącznie z finansowaniem budowy. Wspólnie dopasujemy kredyt do Twoich potrzeb i podpowiemy jak zbudować zdolność kredytową. Nasz zespół stale współpracuje z 12 bankami, dzięki czemu możemy zagwarantować Ci najlepszą ofertę na rynku.

Czy mogę zobaczyć produkcję domu na żywo?

Oczywiście, zapraszamy do zakładu produkcyjnego HausWerk z nowoczesnym parkiem maszynowym, gdzie zobaczysz, jak powstają domy HausWerk krok po kroku. Skontaktuj się z nami i umów się na oprowadzanie z naszym specjalistą w Krzeszowicach k. Krakowa.

Projekty Indywidualne

30

lat gwarancji
na konstrukcję

Wybrane realizacje

Masz pytania? Śmiało

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 16.00. Możesz także skontaktować się z nami mailowo korzystając z formularza po prawej stronie.

Kamil Dudek
Key Account Manager
Jarosław Łakomy
Key Account Manager

Skontaktuj się z nami

    Scroll to top