Poznajmy się

Odkryj przyszłość budownictwa razem z nami, wybierz spośród naszych projektów gotowych i postaw swój nowoczesny i energooszczędny dom nawet w 3 miesiące od rozpoczęcia montażu. HausWerk to drewniane domy prefabrykowane będące innowacją na wielu poziomach – od koncepcji, przez realizację, aż po wykończenie. 

Nasze domy są wykonane w systemie ciężkiej konstrukcji niemieckiej, co zapewnia ich trwałość i stabilność, ale także energooszczędność oraz przyjazność dla zdrowia i środowiska. Wszystkie one są projektowane i precyzyjnie wytwarzane w naszej hali produkcyjnej z parkiem maszynowym, dzięki czemu możemy zagwarantować najlepszą jakość i cenę. Domy HausWerk to:

Najwyższa trwałość

Szybkość realizacji

Komfort budowy

Autorska technologia

Zdrowa przestrzeń

Ekologiczne rozwiązania

Dlaczego My?
Dlaczego My?

HausWerk rozpoczęła swoją działalność, jako część grupy PalettenWerk – czołowej firmy branży drzewnej i jednego z największych producentów palet drewnianych w Europie. Od 30 lat działa ona i obsługuje zarówno światowe koncerny, jak i lokalnych odbiorców. Dzięki renomie, stabilności oraz rokrocznym wzrostom, nieustannie inwestujemy w rozwój oferty oraz naszej autorskiej technologii produkcji domów prefabrykowanych w systemie ciężkim niemieckim.

Naszą działalność na rynku budowy domów rozpoczęły dwa intensywne lata projektu badawczo-rozwojowego realizowanego we współpracy z Politechniką Krakowską i Małopolskim Centrum Budownictwa Energooszczędnego, a także ekspertami i reprezentantami instytucji branżowych. Efektem tych prac było stworzenie i opatentowanie rozwiązań dających z jednej strony stabilność i trwałość konstrukcji, z drugiej energooszczędność, która
wykracza poza przyjęte normy, przy jednoczesnej redukcji czasu realizacji budowy. W ramach projektu wyposażyliśmy naszą halę montażową i magazynową w bogaty park maszynowy, który pozwolił na automatyzację produkcji i tworzenie elementów prefabrykowanych naszych domów z najwyższą precyzją. Za swoje działania na polu nauki i przedsiębiorczości zostaliśmy wyróżnieni na tle innych projektów badawczych licznymi nagrodami oraz uznani za jeden z najlepiej zrealizowanych projektów tego typu. Jesteśmy aktywnym członkiem wiodących stowarzyszeń branżowych związanych z energooszczędnym budownictwem drewnianym, w tym Galicyjskiej Izby Budownictwa, Stowarzyszenia Energooszczędne Domy Gotowe i Klastra CleanTech.

Referencje

Przed rozpoczęciem budowy trudno mi było w to uwierzyć, ale mój dom powstał w około 100 dni. Brak potrzeby osuszania sprawił, że mogłam się nim cieszyć zaraz po zakończeniu prac.
Magda
Energooszczędność sprawdzona "na własnej skórze" — o prawie 60% spadły koszty użytkowania naszego domu w porównaniu z własnym mieszkaniem w bloku.
Monika
Profesjonalna obsługa, indywidualne podejście do klienta, błyskawiczna realizacja projektu, bardzo dobry i rzeczowy kontakt. Naprawdę polecam tę firmę!
Emilia

Nagrody i certyfikaty

Na swoim koncie posiadamy szereg nagród i wyróżnień za swoją działalność na polu nauki i biznesu.

Gazele Biznesu

Gazele Biznesu

Jesteśmy w gronie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce.

Diamenty Forbesa

Diamenty Forbesa

To ranking firm, które najskuteczniej zwiększają swoją wartość. Wśród nich nie zabrakło także nas.

Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju

Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju

Wyróżnienie dla firm cechujących się największym stopniem innowacyjności i dbałością o zrównoważony rozwój.

Lider Małopolski

Lider Małopolski

Nagroda dla najważniejszych inicjatyw, spektakularnych dokonań oraz ważnych gospodarczo i społecznie inwestycji w Małopolsce.

PEFC

PEFC

Certyfikat PEFC poświadcza, że stosowane przez nas drewno pochodzi z legalnego źródła, a wykorzystywane przez nas zasoby leśne są uzupełniane.

Scroll to top