O nas 1718gru

Nowoczesne budownictwo coraz częściej dba o doświadczenie, jakim dla każdego z nas jest cały proces budowy domu. Pierwszym z etapów, w których ciągle możemy obserwować zmiany jest rozwój podmiotów dystrybuujących bazy projektów gotowych i edytowalnych, które można wdrożyć w realizacji swojej inwestycji w bardzo prosty i szybki sposób. To ogromne ułatwienie i komfortowy proces wyboru dla każdego, kto marzy o nowych czterech ścianach lub jest u progu inwestycji w budynek do innego zastosowania niż cele mieszkalne. Właśnie dlatego cieszymy się ogłaszając nawiązanie kolejnej strategicznej współpracy pomiędzy HausWerk, a HOMEKONCEPT! Tym samym krakowskie biuro projektowe dołącza do grupy partnerów z tej branży, z którymi aktywnie współpracujemy w trosce o potrzeby każdego z naszych inwestorów.

Obecnie wśród partnerów projektowych HausWerk znajdziecie m.in. wspomniany HOMEKONCEPT, Extradom i portal gotowedomy.pl. To starannie dobrane podmioty, których szeroka baza projektowa stanowi ważne uzupełnienie oferty HausWerk i pozwala na dobranie typu budynku do potrzeb, lokalizacji i budżetu każdego z inwestorów, którzy chcą zbudować nowoczesny i energooszczędny dom modułowy.

HOMEKONCEPT — Nowoczesne projekty z charakterem

HOMEKONCEPT to pracownia projektowa z Krakowa. Jest synonimem nowoczesnych projektów domów tworzonych z sercem i troską o ich przyszłych mieszkańców. Minimalistyczny design idealnie współgra z domowym ciepłem i przytulnością. Współpraca z HOMEKONCEPT daje naszej marce możliwość oferowania klientom szerokiego portfolio gotowych projektów, łączących oryginalny design z ponadczasową estetyką, a jednocześnie spełniających najwyższe standardy funkcjonalności.

Fot.1: Przykładowy projekt gotowy HOMEKONCEPT.

Extradom — Innowacyjność w świecie budownictwa

Cenimy u naszych partnerów doświadczenie i stabilną, wysoką pozycję rynką. Właśnie dlatego od lat prowadzimy bliską współpracę z Extradom – liderem na rynku projektów domów w Polsce! Zaawansowane podejście do wielu technologii, rozbudowana baza i chęć edukowania naszych rodaków w tematyce budowy domu i prowadzenia inwestycji deweloperskich, to ogromne zalety tej marki. Współpraca umożliwia nam dostarczanie klientom nie tylko nowatorskich, ale również ekonomicznych i energooszczędnych rozwiązań, dzielenie się ekspercką wiedzą po obu stronach oraz znalezienie optymalnego rozwiązania w każdym przypadku. W dodatku nasi partnerzy stale monitorują najnowsze trendy w budownictwie i badają zachowania inwestorów, dzięki czemu wiemy, na czym Państwu zależy.

Fot.2: Projekt Kordian Nano z bazy Extradom.

gotowedomy.pl — Projekty domów od ręki

Trzecim ważnym partnerem będzie obecnie powstająca platforma gotowedomy.pl. Jej oferta będzie opiewać o innowacyjne projekty skupione na trendach ekologicznych i efektywnego wykorzystania przestrzeni budynków z zachowaniem niepowtarzalnego designu i dostosowanych do zróżnicowanych potrzeb klientów. Współpraca z gotowedomy.pl sprawia, że oferta HausWerk stanie się jeszcze bardziej różnorodna i adekwatna do indywidualnych preferencji Polaków.

Nowoczesne projekty gotowe domów modułowych HausWerk

Dodatkowo należy pamiętać, że HausWerk oferuje bogatą kolekcję nowoczesnych projektów gotowych domów modułowych, obejmującą blisko 30 autorskich propozycji. Klienci mogą wybierać spośród różnorodnych designów, z których każdy łączy w sobie innowacyjne podejście z funkcjonalnością. Wśród naszych najpopularniejszych projektów znajdują się m.in. Vela, Carina oraz Libra, które zdobyły uznanie dzięki praktycznym rozwiązaniom w bardzo atrakcyjnej cenie.

Fot.3: Projekt gotowy Vela.

Wspomniane partnerstwa, wnoszą oferowane przez HausWerk bazy projekty domów na nowy poziom, oferując klientom nie tylko estetyczne, ale i funkcjonalne rozwiązania mieszkaniowe. Z radością obserwujemy każdy proces wyboru domu marzeń przez naszych inwestorów i cieszymy się, że dzięki dynamicznej współpracy pomiędzy nami, a renomowanymi firmami projektowymi możemy oferować jeszcze więcej możliwości w zakresie nowoczesnych i funkcjonalnych domów drewnianych.

Fot.4: Projekt gotowy Carina.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie, technologii i procesie budowy domu pod klucz? Sprawdź poniższe artykuły:

Tags:
Scroll to top