O nas 177gru

Wizja doskonałego domu już w 3 miesiące staje się rzeczywistością — przedstawiamy nasz innowacyjny pakiet Dom Pod Klucz. Zanurzając się w świecie nowoczesnego budownictwa z wyjątkową precyzją, firma HausWerk wprowadza kolejną nowość, oferując swoim inwestorom kompletną obsługę budowlaną od początku do końca. Od teraz nasza oferta to nie tylko konstrukcja, ale również wizja gotowego do zamieszkania domu, gdzie harmonia architektury łączy się z kompleksowym wykończeniem, dzięki nawiązaniu współpracy z ekspertami z SaniWell. Oto początek budowy marzeń, gdzie HausWerk staje się gwarantem nie tylko solidności konstrukcji, lecz także gustownego wykończenia wnętrz według indywidualnych potrzeb każdego z Was — wszystko dostarczone pod klucz, gotowe do zamieszkania!

Budowa domu pod klucz

Rozpoczynamy nowy rozdział w obszarze budownictwa energooszczędnego, prezentując innowacyjny pakiet “Dom pod klucz”. HausWerk, jako marka znana z obsługi inwestorów w zakresie wykonania domów do stanu deweloperskiego w technologii prefabrykacji ciężkiej niemieckiej, od zawsze dążył do udoskonalania oferowanych usług dbając jednocześnie o ich najwyższą jakość. Nowy pakiet opiewający również o wykończenie budynku umożliwia nam jeszcze bardziej kompleksowe działanie, zapewniając klientom pełen zakres usług od etapu projektowego aż po gotowy dom, do którego można się wprowadzić.

Fot.1: Wizualizacja wnętrza projektu Carina zgodnie z projektem SaniWell.

Nawiązanie współpracy z SaniWell – firmą projektowo-wykończeniową, której specjalnością jest wykańczanie wnętrz pod klucz w standardzie „wchodzisz i mieszkasz” oraz na podstawie elastycznych pakietów wykończeniowych, to dla nas ważny krok. Dzięki niemu budowa domu z nami będzie kompleksowo obejmować cały proces od wykonania projektu budynku, aż pod odbiór kluczy do gotowego do zamieszkania domu.

Wykończenie domu pod klucz – współpraca z marką SaniWell

Wprowadzenie partnerstwa z SaniWell, to nasza odpowiedź na potrzeby inwestorów poszukujących komfortowej obsługi od A do Z. SaniWell to firma, która doskonale rozumie, jak ważne jest stworzenie wnętrz spełniających oczekiwania najbardziej wymagających osób, które cenią sobie najwyższą jakość oraz nowoczesne i ergonomiczne wnętrza. Ich doświadczenie w zakresie opracowywania i realizacji wykończenia wnętrz jest idealnym uzupełnieniem naszej oferty i innowacyjnym rozwiązaniem w skali nowoczesnego budownictwa modułowego w kraju.

Kompleksowa budowa domu – jak to działa?

Oferta w ramach pakietu Dom Pod Klucz obejmuje wykonanie projektu wykończenia wnętrza w standardzie „wchodzisz i mieszkasz”, konsultacje i korekty projektowe oraz kompleksowe wykonanie prac wykończeniowych. Należy dodać, że współpraca w zakresie tego etapu rozpoczyna się po zawarciu umowy na realizację budynku z HausWerk, a sama oferta jest ograniczona terytorialnie do województwa małopolskiego i śląskiego. Poznaj szczegóły nowego zakresu — Sprawdź!

Fot.2: Projekt kuchni w projekcie gotowym Libra.

Dzięki temu partnerstwu HausWerk jest w stanie zapewnić klientom kompleksową obsługę, od etapu projektowego po finalne wykończenie, co przekłada się na domy gotowe „pod klucz”, spełniające najwyższe standardy jakości.

Budujemy energooszczędne domy prefabrykowane gotowe do zamieszania już w kilka miesięcy

Budowa domu z zastosowaniem technologii modułowej gwarantuje krótszy, o kilkanaście miesięcy czas realizacji względem np. metody tradycyjnej murowanej, który w przypadku HausWerk może trwać zaledwie 3 miesiące od przejęcia placu budowy. Stwarza to możliwość budowy domów o wiele bezpieczniejszych pod względem finansowym i atrakcyjniejszych z punktu widzenia inwestora, którego zaangażowanie może być zmniejszone do minimum. W obliczu takiej sytuacji wiele rodzin decyduje się na nowoczesne domy energooszczędne, ponieważ obecna sytuacja wymaga od każdego z inwestorów świadomego wyboru i pewności poniesionych kosztów oraz czasu trwania ich budowy. 

Dodatkowo dzięki naszemu partnerstwu z SaniWell, jesteśmy w stanie zapewnić klientom kompleksową obsługę, od etapu projektowego po finalne wykończenie, co przekłada się na domy gotowe pod klucz, spełniające najwyższe standardy jakości. Całość takiego procesu zajmie zaledwie kilka miesięcy, a każdy z inwestorów będzie mógł spokojnie podejmować minimum aktywności decyzyjnych i cieszyć się obserwacją szybko powstającego nowego domu dla siebie i całej rodziny.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie, technologii i procesie budowy domu pod klucz? Sprawdź poniższe artykuły:

  1. Komfortowy proces budowy domu – Domy Prefabrykowane HausWerk

  2. Dom prefabrykowany — najważniejsze pytania i odpowiedzi specjalistów – Domy Prefabrykowane HausWerk

  3. Jak zapewnić sobie zdrowy mikroklimat w domu? – Domy Prefabrykowane HausWerk

Tags:
Scroll to top