Poradnik 3026lutnowoczesna architektura HausWerk

Statystycznie w domu spędzamy blisko połowę swojego życia. Na co dzień przyzwyczajamy się do przestrzeni, w której żyjemy i nie zwracamy uwagi na rozwiązania, które czynią je łatwiejsze. W HausWerk nie tylko budujemy domy, ale także je projektujemy i nadajemy nowoczesny design oraz właściwy rozkład pomieszczeń. Nowoczesna architektura to owoc pracy zespołu architektów, który każdego dnia tworzy przestrzenie dostosowane do potrzeb i oczekiwań klientów.  Wszystko to zgodzie z zasadami ergonomii, ułatwiając relaks, pracę i wykonywanie codziennych obowiązków. Dobrze wydzielona komunikacja między pokojami, odpowiedni dobór powierzchni oraz czytelny podział na strefę dzienną, nocną i gospodarczą bezpośrednio wpływa na nasz nastrój i zadowolenie z życia, nawet jeśli na co dzień nie zdajemy sobie z tego sprawy.

Projekty gotowe

Projekty gotowe HausWerk to połączenie współczesnych trendów z funkcjonalnym układem. Wśród nich znajdziesz propozycje dla niewielkiej liczby mieszkańców, jak i obszerne przestrzenie dla dużej rodziny. Domy są dostępne niemal od ręki, a ich wybudowanie może potrwać nawet 3 miesiące od przejęcia placu budowy. Oprócz czasu realizacji głównym ich atutem jest cena. Dzięki sprawdzonym rozwiązaniom projektowym domy są zazwyczaj o wiele tańsze. Projekt gotowy nie oznacza jednak braku możliwości wprowadzenia do niego zmian. Kolor elewacji, materiał jej wykończenia czy też drobne modyfikacje wnętrza domu zazwyczaj nie są żadnym problemem. Można je wprowadzić na etapie projektowym, przy merytorycznym wsparciu zespołu naszych architektów. To właśnie one mogą sprawić, że mimo wyboru gotowego projektu, Twój dom nabierze niepowtarzalnego charakteru. Jeśli więc specyfika Twojej działki nie sprawia większych problemów a Twoje potrzeby nie wymagają bardziej indywidualnego podejścia, powinieneś rozważyć wybór domu spośród projektów gotowych, co wpłynie na szybkość realizacji, cenę budowy oraz da Ci gwarancję, że Twój przyszły dom będzie zaprojektowany w przemyślany i przyjazny sposób.

Fot.1: Projekt gotowy Vela.

Projekty indywidualne

Nasze projekty indywidualne to propozycja dla osób, które mają sprecyzowany pomysł i wizje domu. Ewentualnie tych, gdzie działka, na której chcą wybudować, ma wymagające kryteria zabudowy i kształt lub usytuowanie. Z nami możesz go zaprojektować od A do Z, sprawiając, że każdy jego detal będzie dostosowany do Twoich potrzeb i miejsca. Przeprowadzimy Cię przez każdy etap realizacji, od analizy potrzeb, przez prace koncepcyjne i formalności, aż po produkcję i montaż. Dzięki doradztwu projektowemu naszych architektów masz gwarancję, że dom będzie dopracowany w każdym calu. Tego typu domy zazwyczaj są droższe od tych wybudowanych według projektów gotowych i w zależności od poziomu skomplikowania, czas ich realizacji może okazać się dłuższy. Jeśli masz swoją indywidualną koncepcję na dom, to pokaż ją nam i spełniaj marzenia. Wspólnie wprowadzimy Twój pomysł w życie.

Fot.2: Realizacja indywidualna w Jurczycach

 

 

Nowoczesna architektura — co wybrać?

Niezależnie czy wybierzesz projekt gotowy, czy zdecydujesz się na podejście indywidualne, oferujemy darmowe doradztwo projektowe doświadczonych architektów. Proces produkcji pozwoli na precyzyjne określenie ceny wybranego domu jeszcze na etapie projektowym. Dzięki czemu możesz liczyć na bezpieczeństwo finansowe aż do momentu otrzymania kluczy. A może masz swój projekt domu, który chciałbyś zrealizować we współpracy z HausWerk? Służymy pomocą! Przeprowadzimy jego adaptację do naszej technologii i wybudujemy do wybranego standardu.

 

Tags:
Scroll to top