O nas 1717lis

Ogłaszamy kolejny kamień milowy w historii HausWerk! Jako wiodąca firma na rynku innowacyjnych domów prefabrykowanych podejmujemy kolejny krok w rozwoju marki, dzięki rozpoczęciu stałej współpracy z przedstawicieli firmy na rynku Austriackim i Niemieckim.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, dlaczego nasze budynki modułowe zdobywają uznanie klientów w kolejnych krajach, jakie nowe możliwości niesie ze sobą otwarcie oddziału w Austrii, oraz co oznacza ten krok dla przyszłości naszej firmy.

Technologia modułowa HausWerk w Austrii i Niemczech

Naturalnym krokiem w rozwoju jednego z wiodących producentów domów modułowych w kraju jest rozwój oparty na rozpoczęciu swoich działań na kolejnych rynkach. Tym samym HausWerk, innowator w produkcji nowoczesnych domów prefabrykowanych z wykorzystaniem niemieckiej technologii prefabrykacji ciężkiej, z dumą ogłasza strategiczne otwarcie swojego najnowszego oddziału w malowniczym Wiedniu (Austria). Ta ekscytująca inicjatywa oznacza nie tylko rozwinięcie działalności, ale również istotny krok w kierunku umocnienia pozycji firmy na konkurencyjnych rynkach Europy Środkowej.

Fot.1: Projekt gotowy Cetus w zimowej scenerii.

Taka zmiana pozwala nie tylko poszerzyć naszą obecność geograficzną, ale także oferować większej ilości inwestorom, nasze zaangażowanie w jakość, innowacje i zrównoważony rozwój, co przekłada się na ofertę, która spełnia najwyższe standardy, zarówno w kontekście trwałości, ekologiczności, szybkości prac, estetyki, jak i efektywności energetycznej.

Domy modułowe z Polski

Warto podkreślić, że rozwój marki przeniesie się na zwiększenie produkcji w zaawansowanym zakładzie prefabrykacji w podkrakowskich Czatkowicach Dolnych. To w tym nowoczesnym obiekcie nieustannie wytwarzane będą wszystkie przegrody budynków modułowych, które staną w Polsce i za granicami kraju. Uznanie najwyższej jakości oferowanych produktów, innowacyjnych procesów i nowoczesnej technologii na terenie wielu krajów Europejskich, to duma dla wszystkich specjalistów i całego zespołu będącego fundamentem naszej firmy.

producent domów prefabrykowanych

Fot.2: Fabryka HausWerk.

Nowe możliwości i współpraca

Rozpoczęcie pracy naszego oddziału w Austrii otwiera przed nami szerokie horyzonty nowych możliwości biznesowych i partnerskich. Dzięki stałej współpracy z lokalnymi przedstawicielami będziemy mieli okazję lepiej zrozumieć unikalne potrzeby lokalnych klientów, co pozwoli nam dostarczać jeszcze bardziej dopasowane i innowacyjne rozwiązania. To także szansa na nawiązanie nowych współprac, zacieśnienie relacji z obecnymi partnerami oraz podjęcie się nowych, ambitnych projektów. W rezultacie HausWerk nie tylko powiększa swój zasięg geograficzny, ale również umacnia swoją pozycję jako lidera w branży domów prefabrykowanych. Ten nowy rozdział nie tylko przyniesie sukcesy na austriackim i niemieckim rynku, ale również pozwoli na zacieśnienie relacji z naszymi klientami, dostarczając im nowoczesne, energooszczędne rozwiązania, które definiują przyszłość branży budowlanej.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o technologii prefabrykacji drewnianej? Sprawdź więcej artykułów na ten temat:

  1. Inwestycje deweloperskie, budynki kubaturowe i użyteczności publicznej — drewniane budynki energooszczędne podbijają rynek! – Domy Prefabrykowane HausWerk
  2. Jak pozyskać finansowanie budowy domu? Dofinansowania, ulgi, nowoczesna technologia budowy, bezpieczny kredyt 2% i wiele innych skutecznych rozwiązań! – Domy Prefabrykowane HausWerk
  3. Trendy w budownictwie — domy typu nowoczesna stodoła – Domy Prefabrykowane HausWerk
Tags:
Scroll to top